Tímovka v Haluziciach

Počas druhého februárového víkendu sme si spravili ďalšiu poradu AQUA tímu. Tentoraz sa konala v Haluziciach, neďaleko Nového Mesta nad Váhom, v utešenom lesnom klube Halúzka.

Piatkový večer sa niesol v duchu priateľkého stretnutia pri spoločenských hrách a jedle. Spravili sme si aj spoločné krátke zamyslenie a naladili sa tým na vlny AQUA 2020.

V sobotu sme sa zobudili do slnečného rána. Pracovný deň sme začali prechádzkou po okolí Haluzíc, zliezli sme do Haluzickej tiesňavy aj vyliezli na vyhliadku na Hájovni. Cestou sme stihli nielen načať niektoré pracovné témy, ale aj nájsť tri kešky! 😉 Prejdenú trasu si môžete prezrieť nižšie. 🙂
Po spoločne pripravenom obede a kávičke sme sa vrhli na plánovanie. Celé poobedie bolo veľmi plodné a k večeri sme usadali s dobrým pocitom z odvedenej práce. Postupne sme ešte doklepli nejaké rozhodnutia a plynulo prešli do debát na najrôznejšie témy. O odľahčenie hlavy pred spaním sa postarala krátka prechádzka pod hviezdami.

Na nedeľu nám ostalo v programe už len predbežné naplánovanie ďalšej tímovky, dobrovoľná účasť na omši a výborné raňajky. Pred obedom sme sa rozlúčili, no už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie. A najmä na to najväčšie, letné, pri Liptovskej Mare – aj s Tebou! 😉

List   

Information
Click following button or element on the map to see information about it.
Lf Hiker | E.Pointal contributor

Haluzice AQUA 2020 track   

Profile

50 100 150 200 5 10 15 Distance (km) Elevation (m)
No data elevation
Name: No data
Distance: No data
Minimum elevation: No data
Maximum elevation: No data
Elevation gain: No data
Elevation loss: No data
Duration: No data

Description

Add here your formated description

Attachments