Podmienky pre registráciu

Na AQUA 2021 sa môžu registrovať skauti a skautky od 12 rokov. Účasť mladších účastníkov je možná len po dohode s organizačným tímom – kontaktuj nás mailom na team@aqua.sk. Každý účastník taktiež musí vedieť plávať – nemusí byť skvelý plavec, ale minimálne sa musí vedieť uržať na hladine vody. Prehlásenie o tom budeme vyžadovať od každého účastníka (resp. zákonného zástupcu) spolu s potvrdením o bezinfekčnosti tesne pred akciou.

Vedúci patrol a členovia servisného tímu (IST) musia mať aspoň 18 rokov v čase konania akcie. Oficiálnym jazykom AQUA 2021 je angličtina a je teda vhodné, aby ju patrol leadri aj ISťáci ovládali aspoň na komunikačnej úrovni.

 

Termíny registrácie

Registrácie je rozdelená do dvoch kôl. Prvé končí 31.1.2021, pri registrácii do tohto termínu je poplatok pre účastníkov 155 €. V druhom kole, ktoré potom trvá do 30.4.2021 je už poplatok 165 €. Poplatok je potrebné uhradiť do 15.2.2021, v druhom kole registrácie do 14 dní od obdržania platobných údajov.

 

Ako sa registrovať?

Prihlasovanie na AQUA 2021 prebieha pre všetkých cez registračný systém. Stačí zadať svoj mail, na ktorý príde prihlasovací link a následne si vybrať pozíciu, v ktorej sa chceš registrovať. Vyplň všetky potrebné údaje a registráciu nám pošli na schválenie. O každom kroku dostaneš informačný mail.

Po odoslaní registrácie ju skontrolujeme a buď schválime a pošleme Ti platobné údaje, alebo Ti registráciu vrátime – dôvod vrátenia je vždy uvedený v maile, ktorým Ťa na to upozorníme.

 

Účastníci

Účatníci sa registrujú v patrolách – tie pozostávajú z dospelého vedúceho patroly (patrol leader) a z členov patroly, za ktorých má patrol leader počas podujatia zodpovednosť. Ideálny počet členov patroly je 9, je však možné prihlásiť aj menšiu patrolu – minimálny počet sú traja účastníci plus vedúci patroly. Patrola platí celý registračný poplatok dohromady.

Pokiaľ patrolu nemáš, môžeš nám napísať mail a pokúsime sa nájsť patrolu ku ktorej sa môžeš pridať. Nevieme však garantovať, že takú nájdeme. Nie je možné sa registrovať ako samostatný účastník bez patrolu, vždy musíš byť registrovaný cez patrol vedúceho patroly, ktorý za Teba aj zodpovedný počas celej AQUA.

IST

Roverov a dospelých skautov radi uvítame v medzinárodnom servis tíme (IST). Tento tím nám pomáha s organizáciou AQUA 2021, bez nich by to nešlo! 🙂

Ak máš viac ako 18 rokov (v čase konania akcie) a máš chuť získať nové zručnosti a skúsenosti, pomôcť pri organizácii medzinárodnej akcie, spoznať kopu nových skautov a skautiek – poď do toho!